KONST / Litografier / Färglitografi 13555255
nr 1355 5255
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, "Blått Partitur". Signerad, numrerad 177/250, oramat löst blad. Bladets mått: 62x78 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:27:26
300 kr
350 kr
450 kr
19 okt
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson